Soczewki Focus Dailies All Day Comfort Toric – idealny wybór dla osób z astygmatyzmem

Na rynku oferowanych jest kilka rodzajów szkieł. Przykładem soczewek torycznych są Focus Dailies All Day Comfort Toric firmy Ciba Vision.

Focus Dailies All Day Comfort Toric to soczewki stworzone specjalnie dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Dzięki swojej budowie idealnie niwelują zniekształcenia obrazu, powstające z powodu tej choroby. Zapraszamy do zapoznania się z filmem producenta (Ciba Vision) dotyczącym korekcji astygmatyzmu.


soczewki Focus DailiesSoczewki firmy Ciba Vision to soczewki jednodniowe. Zakłada się je rano, a wieczorem po prostu wyrzuca do kosza. Pozwala to oszczędzić pieniądze, ponieważ nie musimy ich wydawać na płyn pielęgnacyjny. Atutem takiego rozwiązania jest również higiena. Użytkownik codziennie zakłada nową, czystą parę soczewek.

Soczewki Focus Dailies All Day Comfort Toric zgodnie z nazwą zapewniają komfort przez cały dzień. Jest to możliwe dzięki aktywnemu czynnikowi wydzielającemu wilgotność – AquaComfort. Dzięki niemu nawet po kilku godzinach noszenia soczewki pozostają przyjemnie świeże. Oczy nie męczą się, a obraz wciąż jest ostry.

Soczewki wyposażone zostały w specjalny mechanizm stabilizujący. Dzięki niemu możemy być pewni, że utrzyma się ona w idealnej pozycji. Nie przekręci się w czasie mrugania czy też wytężania wzroku.

Kolejnym atutem szkieł Focus Dailies All Day Comfort Toric jest to, że jej brzeg jest cienki i równy. Zostało to osiągnięte dzięki technologii LightStream. Po założeniu soczewek nie odczujemy, że mamy je założone.

Lekkie zabarwienie soczewek Focus Dailies All Day Comfort Toric ułatwia ich zakładanie. Nawet niedoświadczone osoby nie będą miały z tym problemu.