Przewaga soczewek nad okularami

Coraz więcej mówi się na temat wyższości soczewek kontaktowych nad tradycyjnymi okularami. Współczesnym ludziom dodają one bowiem tak potrzebnej pewności siebie podczas imprez, ważnych spotkań, a nawet na co dzień. Jednak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie szkieł kontaktowych. Muszą być one przede wszystkim wygodne, łatwe do zdejmowania i nie wysychające. Soczewki Air Optix Aqua łączą ze sobą wszystkie najważniejsze cechy, o czym przekonacie się oglądając poniższy film.


Soczewki Air Optix są doskonałe do pracy w klimatyzowanym biurze. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu nie wysychają, co sprawia, że są nieodczuwalne, a oczy tak szybko nie męczą się pracą przy komputerze.

Co wyróżnia soczewki Air Optix?

Z kolei dla wielbicieli noszenia szkieł w trybie Day&Night najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będą soczewki Air Optix Night&Day Aqua. Spełniają one bowiem kryterium bezpiecznego ciągłego noszenia do 30 dni i nocy.  Dostarczają nawet sześciokrotnie więcej tlenu niż zwykłe soczewki hydrożelowe. Soczewki Air Optix Night & Day Aqua stworzone są do ciągłej pracy. Jeśli spędzasz wiele godzin dziennie przed komputerem, prowadzisz aktywne życie towarzyskie, masz nieprzewidywalny rozkład dnia te soczewki są właśnie dla ciebie. Możesz zapomnieć o codziennym zakładaniu i zdejmowaniu szkieł, robisz to tylko raz w miesiącu. Dzięki zastosowanemu w nich materiałowi została raz na zawsze rozwiązana kwestia dotlenienia rogówki podczas snu. Pracują i oddychają nawet wtedy, gdy ty już odpoczywasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge