Reakcje otoczenia na kolorowe soczewki

Reakcja otoczenia na odważne soczewki kontaktowe może być różna. W zależności od grupy społecznej. Jednych może to oburzać, drudzy mogą zazdrościć odwagi. Na ulicy niestety nie można spotkać osób, które nosiłyby odważne wzorzyste soczewki kolorowe na co dzień. O wiele częściej można na takie „wpaść” na imprezach, u znajomych czy też w klubach.


kolorowe soczewki - różne wzoryKolorowe szkła pozwalają wyróżnić się z tłumu, poczuć niespotykaną dotąd pewność siebie. Jeśli chodzi o młodych ludzi gustujących w tego typu soczewkach kolorowych na pewno należą do nadzwyczaj odważnych. Odpowiednio dobrany wygląd łącznie z soczewkami może wzbudzić podziw. Jednak o wiele więcej osób nosi tradycyjne kolorowe szkła, by poprawić swój naturalny kolor oczu. Zmiana jest niezauważalna i nie wzbudza tak wielkiego zainteresowania jak na przykład „kocie oczy”.

Reakcji na te odważne wzory jest zapewne tyle ilu ludzi chodzi po świecie. Z reguły nie są to negatywne opinie na temat właściciela nietypowego spojrzenia.