Soczewki Bausch&Lomb

Soczewki Bausch&Lomb są jednymi z najczęściej kupowanych, dlatego marka stara się wprowadzać wiele ulepszeń do swoich produktów, które każdego roku zdobywają nowe grono użytkowników. Szkła kontaktowe stworzone przez tą firmę są dobrej jakości, jednak nie mają wygórowanych cen. W ofercie Bausch&Lomb jest tak wiele rodzajów soczewek, że z pewnością każdy wybierze idealne dla siebie szkła. Dowiedzmy się więcej o soczewkach Soflens 59, jednych z najbardziej rozpoznawalnych soczewek z rodziny Soflens:

Zwłaszcza osoby zmagające się z zespołem suchego oka powinny być zainteresowane ofertą tej firmy. Bardzo mocno uwodnione są bowiem soczewki Soflens 59, dzięki którym noszenie szkieł kontaktowych nie musi być uciążliwe.

Jak poradzić sobie z suchością w oczach?

soczewki kontaktowe od Bausch&LombSuchość w oczach jest bardzo popularnym problemem, który u osób noszących szkła kontaktowe pojawia się nader często. Jednak niektóre rodzaje soczewek są na tyle uwodnione, że ten męczący problem doskwiera mniej lub zupełnie przestaje być odczuwalny. Soczewki Bausch&Lomb z serii Soflens dobrze nawilżają oczy i pozwalają zapomnieć o zespole suchego oka.

Pozostałe zalety soczewek Soflens

Ale wysokie uwodnienie nie jest jedyną zaletą soczewek Soflens. Ich wyjątkowa budowa umożliwia równomierne ułożenie masy soczewki i gwarantuje nie tylko wspaniałą jakość widzenia, ale również łagodne przesuwanie szkła pod powieką i po rogówce. Dzięki temu podczas mrugania zmniejsza się interakcja między soczewką i powieką, a przez to szkła mogą pozostać na swoim miejscu i są niewyczuwalne.