Soczewki markowe archiwum - Soczewki kontaktowe - Video blog

Chcesz wyglądać młodziej? Używaj soczewek kontaktowych.

Osoby używające soczewek kontaktowych mogą wydawać się młodsi i być bardziej atrakcyjni. Do takiego wniosku doszli w 2011 roku naukowcy z Uniwersytetu California Irvine na grupie 80 par. Uczestnicy mieli ocenić atrakcyjność badanych osób, użytkowników soczewek kontaktowych oraz ich niestosujących. Badanie nie dotyczyło zwykłych soczewek, a takich podkreślających obrys tęczówki. Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć film:


Continue Reading…

Soczewki kontaktowe Horien – szeroki wybór

Na rynku znajdziemy różne rodzaje soczewek kontaktowych, biorąc pod uwagę producentów oraz tryb wymiany szkieł. Kwartalnie, miesięczne, 2-tygodniowe, jednodniowe, do noszenia w dzień i w nocy, oraz kolorowe – przed takim wyborem stają użytkownicy soczewek. Najczęściej decydujemy się na soczewki miesięczne, jednak lekarze polecają soczewki jednodniowe. Wszystkie te osoby powinna przekonać marka Horien, która stworzyła jednodniowe Horien 1 Day Disposable.
Tymczasem zapoznajmy się z poradnikiem jak dbać o higienę podczas zakładania soczewek kontaktowych – również jednodniowych.

Continue Reading…

Soczewki Bausch&Lomb

Soczewki Bausch&Lomb są jednymi z najczęściej kupowanych, dlatego marka stara się wprowadzać wiele ulepszeń do swoich produktów, które każdego roku zdobywają nowe grono użytkowników. Szkła kontaktowe stworzone przez tą firmę są dobrej jakości, jednak nie mają wygórowanych cen. W ofercie Bausch&Lomb jest tak wiele rodzajów soczewek, że z pewnością każdy wybierze idealne dla siebie szkła. Dowiedzmy się więcej o soczewkach Soflens 59, jednych z najbardziej rozpoznawalnych soczewek z rodziny Soflens:

Continue Reading…

PureVision – dlaczego są inne niż wszystkie?

To, co odróżnia soczewki PureVision wyprodukowane przez firmę Bausch&Lomb, to przełomowa technologia oraz precyzyjna równowaga pomiędzy budową soczewki, własnościami powierzchni oraz właściwościami nowego materiału. Technologia AerGel umożliwia uzyskanie materiału, który będąc połączeniem siliconu i hydrożelu charakteryzuje się znakomitą przepuszczalnością tlenu, kilkukrotnie większą niż w tradycyjnych hydrożelowych soczewkach, oraz zdolnością do przenoszenia płynów, odpornością na odwodnienie oraz ruchomością hydrożeli.

Continue Reading…

Soczewki Acuvue Advance dla każdego

Kiedy decydujemy się na zmiany w życiu i w ochronie własnych oczu warto wziąć pod uwagę. Soczewki Acuvue Advance, które świetnie pasują do tego, żeby powoli przyzwyczajać się do soczewek. Z soczewkami Acuvue Advance bardzo dobrze wykonuje się wszelkie prace, nawet te wymagające długotrwałego skupiania wzroku, jak na przykład praca przed komputerem. Szkła kontaktowe Acuvue Advance są przystopowane również dla osób niewprawionych w zakładanie i ściąganie soczewek. Nie zaginają się one i się nie łamią. Zresztą przekonajcie się sami oglądając poniższy film.

Continue Reading…

Soczewki Acuvue – komfort stosowania niezwykłych soczewek

Nie dla wszystkich ludzi noszenie tradycyjnych okularów jest wygodne i komfortowe, dlatego też większość z nich już od dawna korzysta z soczewek Acuvue. Trzeba przyznać, że to właśnie dzięki nim, można na cały dzień zapomnieć o tym, że ma się jakąkolwiek wadę wzroku. Rzecz jasna, soczewki Acuvue powinny być idealnie dobrane przez lekarza okulistę, gdzie warto się wybrać, zanim kupić się całą paczkę. Więcej o soczewkach z rodziny Acuvue Oasys dowiecie się oglądając poniższy film:

Continue Reading…